You are here:

Çiğli Evden Eve Nakliyat

izmir çiğli evden eve nakliyat firması

Çiğli Evden Eve

Evden eve nakliyat hizmeti verirken dikkatli, titiz ve müşteri memnuniyetini esas alan çalışma prensibiyle müşterilerinin eşyalarını sıfır hasarla nakleden Çiğli evden eve nakliyat, evden eve nakliyatta sektörünün en iyilerinden biri olarak hizmetlerini sürdürmektedir. Müşterileriyle anlaşma sağladıktan sonra müşterilerinin eşyalarını güvence altına almak için nakliye sigortası yaptıran Çiğli evden eve nakliyat, kırılma, bozulma ve yaşanabilecek diğer olumsuzluklara karşı müşterilerinin gönlünün rahat olmasını sağlamaktadır.

Karşıyaka evden eve nakliyat

Müşterilerine en iyi hizmeti vermek için sektöründeki teknolojik gelişmeleri yakından takip eden Çiğli evden eve nakliyat, son teknoloji ekipmanlar, alanında eğitimli, profesyonel ve tecrübeli ekiplerle müşterilerine hizmet vermektedir. Kaliteli hizmet anlayışından ödün vermeden geniş nakliye ağıyla ülkemizin her tarafına evden eve nakliye işlemlerini gerçekleştiren Çiğli evden eve nakliyattan hizmet alan müşteriler, memnuniyetlerini dile getiren olumlu yorumlarla Çiğli evden eve nakliyatın kaliteli ve güler yüzlü hizmetini onaylamaktadır. Müşterilerinden aldığı destekle hizmetlerine daha da motive olarak devam eden Çiğli evden eve nakliyat, müşterilerinin en hafiften en ağıra, en küçükten en büyüğe kadar bütün eşyalarını büyük bir titizlikle kolileyerek ve ambalajlayarak sıfır hasarla yeni konuta nakletmektedir.

İzmir’de Nakliyatın En İyisi

İzmir gibi metropol kentlerde evden eve nakliye yapılacağı zaman kaliteli hizmet veren güvenilir nakliye firmalarının bulunması için çok detaylı bir araştırma yapılması gerekmektedir. Çünkü İzmir’de sayısız nakliye firması olsa da bu firmaların birçoğu amatörce hizmet vermekte ve müşterilerinin eşyalarını nakliye esnasında adeta hurdaya çevirerek müşterilerini mağdur etmektedir. Bu nedenle evden eve nakliye işlemi için firma araştırması yaparken sadece fiyatına aldanmamalı, verilen hizmetin kalitesi ve daha önce bu firmalardan hizmet alan müşterilerin memnuniyeti de dikkate alınmadır. Aksi takdirde Midyat’a pirince gidilirken, evdeki bulgurdan olunması kaçınılmaz hale gelmektedir.

İzmir halkına uzun yıllardan beri hizmet vermekte olan Çiğli evden eve nakliyat, kaliteli ve güvenilir hizmet anlayışıyla her zaman müşterilerinin yanında yer almış ve müşterilerinin eşyalarını sıfır hasarla yeni konutlarına taşıyarak nakliye işlemini müşterileri için keyifli hale getirmektedir. Müşterilerini zaman açısından da mağdur etmemek için 7/24 hizmet vermeyi kendisine prensip edinen Çiğli evden eve nakliyat, mesafe tanımaksızın müşterilerinin eşyalarını evden eve nakliye etmektedir.

İzmir’de evde eve nakliyenin öncüsü olan Çiğli evden eve nakliyat, özveriyle yürüttüğü çalışmalarıyla, çevreye gösterdiği duyarlılıkla ve tek bir müşterisini dahi mağdur etmeme ilkesiyle sektöründe büyümeye devam etmektedir. Çiğli evden eve nakliyat, son teknoloji kamyon ağı, deneyimi ve profesyonel ekipleriyle İzmir’de evden eve nakliyatın en iyisi olmayı sürdürmektedir.

Konforlu Nakliyatın Tek Adresi

Evden eve nakliye işleminin kabusa dönüşmemesi ve konforlu evden eve nakliye için Çiğli evden eve nakliye firmaları ile iletişime geçilmesi yeterlidir. Genç kamyon filosuyla müşterilerinin hizmetinde olan Çiğli evden eve nakliyat, nakliye esnasında eşyalarda kırılma, bozulma, zedelenme gibi olumsuzluklara mahal vermeden müşterilerinin eşyalarını asansörlü taşıma sistemiyle nakliye aracına yerleştirmekte ve taşınılan konuta da eşyaları yine asansörlü taşıma sistemiyle sıfır hasarla taşımakta ve eşyaları yerleştirdikten sonra müşterilerine teslim etmektedir.

Evden eve nakliye esnasında müşteriler en fazla elbiselerinin kırışmasından, yataklarının kirlenmesinden endişe etmektedir. Müşterilerinin bu endişelerini anlayışla karşılayan Çiğli evden eve nakliyat, müşterilerinin elbiselerinin kırışmaması için özel askılıklara özenle yerleştirerek taşımakta, yine yatakların kirlenmemesi içinde özel üretilmiş naylon kılıfların içerisine yerleştirerek taşımaktadır.

Şehir içi ve şehirlerarası nakliyatta konforun tek adresi olan Çiğli evden eve nakliyat, en uzak mesafede dahi müşteriyle anlaşılan gün ve saatte eşyaları naklederek teslim etmekte ve müşterilerinin planlamasını bozmamaktadır. Kusursuz, kaliteli ve güler yüzlü evden eve nakliye hizmeti almak için Çiğli evden eve nakliyatın tercih edilmesi keyifli bir nakliye işlemi için yeterlidir.

Düşük Fiyat Politikası

Günümüzde birçok firma taşınma sonrasında yaşanan problemlerle ilgili müşterileriyle muhatap olmayarak müşterilerini bu problemlerin çözümüyle baş başa bırakmakta ve mağdur etmektedir. Bunun tam aksi bir politika izleyen Çiğli evden eve nakliyat, taşınma sonrasında da yaşanan problemlerde müşterileriyle muhatap olmakta ve müşterilerinin yaşadığı problemlere çözüm aramaktadır. Çiğli evden eve nakliyat, müşterileriyle anlaşma sağladıktan sonra evden eve nakliye işlemine başlamadan evvel evdeki bütün eşyalara nakliye sigortası yaptırdığı için taşınma sonrasında eşyalarda yaşanabilecek sıkıntılarda müşteri direkt olarak yetki kişilerle iletişime geçmekte, böylelikle yaşanan problem kolaylıkla çözüme kavuşturulmaktadır.

Evden eve nakliyede eşyaların toplanması ve yeni konuta yerleştirilmesi, mobilyaların sökülmesi ve yeni konutta takılması gibi işlemler, müşteri açısından gerçekten büyük bir yük oluşturmaktadır. Çiğli evden eve nakliyat müşterilerinin omuzlarından bu yükü almak için eşyaların toplanmasından yerleştirilmesine, mobilyaların sökülmesinden takılmasına kadar nakliye işlemindeki bütün yükü yüklenmekte ve sorumluluğu üstüne almaktan kaçınmamaktadır.

Evden eve nakliye fiyatlarında da müşterilerini mağdur etmemeye gayret eden Çiğli evden eve nakliyat, piyasanın çok altında bir fiyat politikası izleyerek müşterilerine uygun fiyatlarla hizmet vermeyi hedeflemektedir. Zaten Çiğli evden eve nakliyatın fiyat politikasını gören müşteriler, pazarlık yapma gereksinimi dahi duymamaktadır.

Neden Çiğli Evden Eve Nakliyat Seçilmeli?

Çiğli evden eve nakliyat, müşterilerinin eşyalarını asansörlü taşıma sistemiyle taşıyarak eşyaların sigorta kapsamına girmeyen ufak hasarlar almasını engellemektedir.

7/24 müşterilerinin hizmetinde olduğu için nakliye planlaması yaparken müşterilerini zaman bakımından bunaltmamaktadır.

Son teknoloji ekipmanlar ve kamyon filosunun yanı sıra alanında eğitimli, profesyonel ve tecrübeli ekiplerle müşterilerine hizmet vermektedir.

Çevreye duyarlı, güler yüzlü ve uygun fiyatlı hizmetin tek adresidir.

Ekspertiz hizmetlerini ücretsiz olarak veren Çiğli evden eve nakliyat, bu hizmet sayesinde müşterilerine en uygun fiyatı vermektedir.

Her müşteriyi kendisine referans olarak görmekte ve hizmet kalitesini bunu dikkate alarak belirlemektedir.              

Çiğli evden eve nakliyat firması olarak kaliteli ve güvenilir nakliyat hizmeti sunmaktayız. Deneyimli personel ekibimiz ve geniş araçlarımızla şehir içi ve şehirler arası nakliyat ihtiyaçlarınızı en iyi şekilde karşılamaktayız. Müşteri memnuniyet odaklı çalışan firmamız diğer nakliyat firmalarına göre daha kaliteli ve uygun fiyata hizmet sunmaktadır. Çiğli evden eve nakliyat firmamız diğer nakliyat firmalarına göre avantajlıdır. Yüksek güvenlik sistemlerine sahip olan firma gerekli önlem ve tedbirleri alarak nakliyat hizmeti vermektedir.

İzmir Çiğli Şehir İçi Nakliyat

Çiğli evden eve nakliyat firması olarak şehir içi taşımacılık işini büyük bir titizlilik içinde gerçekleştiriyoruz. Size verdiğimiz planlamaya sadık kalarak belirlenen gün içinde eşyalarınızı güvenli bir biçimde taşıyoruz. Şehir içi tüm noktalara farklı büyüklükteki araçlarımızla nakliyat işini olması gerektiği kalitede yapıyoruz. Çiğli şehir içi nakliyat hizmetlerini kusursuz sunan firmamızda ambalajlama ekibi, ekspertiz ekibi, montaj ekibi taşıma ekibi bulunur.

Çiğli Asansörlü Taşımacılık

Çiğli evden eve nakliyat firması olarak asansör sistemi ile taşımacılık hizmeti veriyoruz. Eşyalarınızın güvenli bir biçimde kırılmadan dökülmeden zarar görmeden kısa sürede taşınmasını asansör sistemi ile sağlamaktayız. Asansör sistemini bünyesinde bulunduran firmamız nakliyat giderlerini düşürmüştür. Bu yüzden size uygun fiyat tarifesi uygular. Diğer firmalar asansör sistemini kiraladığı için kiralama bedeli öderler. Bu yüzden nakliyat giderleri yüksektir. Size düşük fiyat teklifinde bulunmaları mümkün değildir. Size asansörlü taşıma hizmeti verdiğini söyleyip taşımayı normal gerçekleştiririler. Bu duruma mutlaka müdahale edip hakkınızı aramalısınız.

Çiğli Ambalajlı Taşımacılık

Çiğli evden eve nakliyat firması olarak ambalajlı taşımaya önem veriyoruz. Ambalajlı taşıma işin ciddiyet boyutunu gösterir. Eşyalarınıza değer veren nakliyat firmaları eşyalarınızın taşınırken zarar görmemesine dikkat ederler. Bu yüzden ambalaj sistemi ile tüm eşyalarınızı paketlerler. Özellikle oturma gurubu ve beyaz eşyalar taşınmada en çok zarar gören guruplardır. Ambalaj sistemi ile eşyalarınız güvenli ve temiz bir şekilde taşınmış olur. Bütün eşyalarınız uygun büyüklükteki kolilere konur. Kolilerin ağzı sıkıca bantlanır. Kolilerin altı da koli bandı ile sarılır. Kırılacak eşya gurubunun üzerine kırılabileceği not bilgisi düşülür. Böylece taşıma esnasında bu eşyalara daha özen gösterilir.

İzmir Çiğli Sigortalı Taşımacılık

İzmir Çiğli evden eve nakliyat firması olarak sigortalı taşımacılık hizmeti veriyoruz. Taşımadan önce tüm eşyalarınızı sigorta kapsamına alıyoruz. Böylece taşıma esnasında oluşabilecek bir zararı karşılıyoruz. Taşıma bittikten sonra sizinle birlikte eşyalarınızı inceleyip hasar tespiti yapıyoruz. Hasar gören eşyalarınızı sigorta şirketimiz karşılamaktadır. Bu yüzden hasar tespitinde size zorluk çıkartmıyoruz. Başka firmalarda olduğu gibi oluşan zararın faturasını size kesmiyoruz.

Ücretsiz Ekspertiz Hizmeti

Çiğli evden eve nakliyat firması olarak ücretsiz ekspertiz hizmeti veriyoruz. Ekspertiz ekibimiz evinize kadar gelip eşyalarınızı yerinde analiz eder. Eşya durumuna göre size fiyat tarifesi çıkarır. Anlaşma olması dahilinde eşyaların taşınması için size uygun bir takvim çıkartılır. Bu takvimde belirlenen zamana sadık kalarak taşıma işlemi gerçekleşir. Ekspertiz ekibimiz taşıma öncesi eşyalarınızın sigortalanma işini de yapmaktadır.

Montaj ve Demontaj Ücretsiz

Çiğli evden eve nakliyat firması olarak montaj ve demontaj işlerinden ücret almıyoruz. Eşyalarınızı usulüne uygun formatta söküyoruz. Taşınma noktasında eşyalarınızı yine usulüne uygun formatta yakıyoruz. Takma ve sökme için sizden herhangi bir ücret talep etmiyoruz. Montaj ve demontaj maliyetlerinden sizi kurtaran firmamız nakliyat işlerinde sizi rahatlatmaya devam ediyor. Montaj ve demontaj işlerini alanında uzman ekipler yapmaktadır.

Hizmetlerimiz

En Çok Tercih Edilen Hizmetler

Evden Eve Nakliyat

izmir evden eve nakliyat hizmeti konusunda bilgi alın

Detaylı Bilgi

Asansörlü Evden Eve Nakliyat

Eşyalarınız istediğiniz kata asansör ile çıkartılır

Detaylı Bilgi