You are here:

İzmir Eşya Depolama Hizmeti

izmir eşya depolama hizmeti

Eşya Depolama Hizmeti İzmir

Ev eşyalarını, ofis eşyalarını ya da kurumsal eşyalarını uzun süreli olarak güven içerisinde saklamak isteyenler, eşya depolama hizmeti sayesinde eşyalarını güven içerisinde yıllarca saklayabilmektedirler. İzmir evden eve nakliyat firmamız bu konuda hizmet vermektedir. Eşya depolama hizmeti İzmir, müşterilerine eşyalarını saklayacakları alanı seçme imkanı verdiği gibi müşterilerinin eşyalarını sakladıkları alanı son teknoloji kameralarla 7/24 gözetlemektedir. Müşteriyle sözleşme imzalandıktan sonra müşterilerin eşyaları evlerinden, ofislerinden ya da kurumlarından depo uzmanı ile alınarak kiralanan depoya getirilmekte ve müşteri istediği zaman eşyalarını bu depodan geri alabilmektedir.

Eşya depolama hizmeti İzmir, müşterilerinin eşyalarına müşterileri kadar değer vermekte ve müşterilerinin eşyalarını teslim ettikleri gibi geri alması içinde yeterli personel ile çalışmanın yanı sıra teknolojik bütün imkanlardan faydalanmaktadır. Ayrıca eşyalarının durumunu kontrol etmesi için müşteriye depolama alanının anahtarı da verilmektedir.

Konforlu Yaşam Alanları Sağlar

Yaşam alanlarındaki fazla eşyalar büyük bir karmaşaya neden olduğu için yaşam alanları konforunu kaybetmektedir. Eşya depolama hizmeti İzmir sayesinde yaşam alanlarındaki bu karmaşaya son verilerek yaşam alanlarının konforu daha da artırılabilir. Bu karmaşanın hızlı ve güvenli bir şekilde son bulması için eşya depolama hizmeti İzmir, müşterinin istediği tarih ve saatte uzman ekiplerini belirtilen adrese yönlendirerek eşyaların fotoğraf ve video görüntülerinin alınmasını sağlamakta, daha sonra eşyalar hasar görmeyecek şekilde paketlenerek depolama alanına gönderilmektedir. Ayrıca müşteri eşyalarına istediği zaman ulaşabilsin ya da eşyalarının durumunu kontrol edebilsin diye eşyaların konulduğu deponun anahtarı müşterinin adresine gönderilmektedir.

eşya depolama izmir

eşya depolama izmir

Eşya depolama hizmeti İzmir, müşterilerinin yaşam alanlarını daha konforlu hale getirirken müşterilerinin eşyalarını koyduğu depoları üst düzey güvenlik sistemleri ile koruyarak eşyaların herhangi bir hasar görmesini önlemekte, eşyaların konulduğu depoların anahtarları müşteriye özel olmakta ve müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktadır.

Eşya depolama hizmeti İzmir ayrıcalıklarından yararlanan müşteriler, güvenle korunan eşyalarını diledikleri zaman kapılarında teslim almakta ve bu ayrıcalıklı hizmetten de en uygun fiyatlarla yararlanmaktadırlar. Ayrıca müşteriye istediği herhangi bir eşyasını dilediği zaman depodan alma imkanı da sunulmaktadır.

Dünya Standartlarında Kusursuz Hizmet

Eşya depolama hizmeti İzmir, müşterilerinin gözü arkada kalmasın diye dünya standartlarında kusursuz hizmet sunmaktadır. Bunun içinde alanında uzman ve eğitimli personeller ile çalışmakta, depolar 7/24 kamera sistemiyle takip edilmekte ve depoların güvenliği 24 saat boyunca özel güvenlik ekipleri tarafından sağlanmaktadır. Ayrıca her bir deponun kilitleme sistemi kendine özel olup, girişi ise tek bir yerden olmaktadır.

izmir eşya depolama

izmir eşya depolama

Eşyaların özel depolama alanında nem, su ya da tozdan hasar görmemesi için gerekli tüm tedbirler hiçbir ödün vermeden alınmaktadır. Eşya depolama hizmeti İzmir, müşterileri daha da konforlu hale gelen yaşam alanlarının keyfini sürerken, onların her biri değerli eşyalarının güvencesini garanti altına almak için depoya teslim edilen tüm eşyaları sigortalatmaktadır. Ayrıca eşyaların depolama alanına nakliyesi esnasında herhangi bir hasar görmemesi için paketleme işlemi müşteri tarafından değil, adrese gönderilen uzman ekipler tarafından son teknoloji paketleme ürünleriyle yapılmaktadır.

Eşya Depolama Hizmeti İçin Neden İzmir Evden Eve Nakliyat Tercih Edilmeli?

İnsanlar, depolama alanına kaldırdıkları eşyalarının zarar görmemesi için öncelikle kendi depolama alanlarını oluşturmayı düşünseler de bu depolama alanlarında gerekli koşulların oluşturulmasının maliyeti oldukça yüksektir. Çünkü sadece deponun kurulmasıyla iş bitmiyor. Bu deponun güvenliğinin sağlanması, bakımının ve temizliğinin yapılması ile forklift işlemlerinin yanı sıra oldukça masraflı olan diğer işlemler maddi açıdan çok yorucu olmaktadır. Eşya depolama hizmeti İzmir, eşyalarınızı sizin istediğiniz koşullarda güvenle saklayarak maliyeti düşürmekte ve depolama gibi yorucu bir iş yükünü de omuzlarınızdan almaktadır.

Eşya depolama İzmir, müşterilerinin eşyalarını sigorta firmalarının ödeme yapacağı şekilde depoladığı için eşya depolama sürecinde zarar görse dahi müşterinin bu zararını sigorta firması karşılamakta ve bu sayede müşteri mağdur edilmemektedir.

Eşya depolama alanında hizmet veren küçük firmalar tarafından maliyeti düşürmek ve daha ucuz fiyatlarla müşteri çekebilmek için depolama alanındaki eşyalar en düşük fiyat üzerinden sigortalatılmakta ve müşteriye sigortalı hizmet verildiği söylenerek müşteri yanıltılmaktadır. Müşteri bu tür firmalara kesinlikle itibar etmemeli ve en üst limitten depolama alanındaki eşyaları sigortalatan eşya depolama hizmeti İzmir tarafından sunulan ayrıcalıklı hizmeti tercih etmelidir.

Müşteriye daha cazip görünmek için ucuz fiyat veren firmalar, müşterinin eşyalarını müşteriye özel olan bir depolama alanında saklamak yerine maliyeti aşağılara çekmek için müşterinin eşyalarını bir paletin üzerine yerleştirerek etrafını naylon bir poşetle sarmaktadır. Bu depolama sisteminde müşterinin eşyalarının zarar görme riski neredeyse yüzde yüz olduğu için müşteri mağdur olmaktadır. Eşya depolama hizmeti İzmir, müşterilerinin eşyalarını müşteriye özel olan depolama alanlarında saklamakta, eşyaların zarar görmemesi için gerekli tüm güvenlik tedbirlerini almakta ve müşteriyi kesinlikle mağdur etmemektedir.

Günümüzde nakliye firmaları tarafından ek iş maksatlı depolama hizmeti de verilmektedir. Ancak müşteri kıymetsiz eşyalarını değil, sadece bir süre ihtiyaç duyulmayacak kıymetli eşyalarını depolama alanına gönderdiği için depolama hizmeti ek iş olarak verilebilecek bir hizmet değildir. Depolama hizmetini ek iş olarak yapan firmalar, müşterilerinin eşyalarının korunması için çoğu tedbiri almadığı gibi eşyaların depolandığı alanda yanıcı, kimyasal madde gibi ayrımlar yapılmadığı için müşterinin eşyalarıyla bu tür tehlike içeren eşyalar aynı alanın içerisinde depolanmaktadır. Eşya depolama hizmeti İzmir, eşya depolama işini ana iş olarak yapmakta ve müşterilerinin eşyalarını zarar görmemesi için düzenli aralıklarla kontrol ederek gereken tüm tedbirleri almaktadır.

Eşya depolama İzmir, müşterilerine kendi mülkiyeti olan depolama alanlarında hizmet verdiği için müşterinin eşyaları depolama alanının yer değiştirmesi gibi sebeplerle bir daha başka yere nakledilmez. Bu da müşterinin eşyasının zarar görme riskinin azalmasında en önemli faktörler arasında yer almaktadır. Ayrıca bu depolama alanlarının yaşı genç olduğu için deprem yönetmeliğine uygun inşa edilmiştir.

izmir evden eve nakliyat eşya depolama hizmeti

izmir evden eve nakliyat eşya depolama hizmeti

Uygun Fiyat & Yüksek Standartlarda Hizmet

Eşya depolama hizmeti günümüzde birçok firma tarafından verildiği için müşteri fiyat araştırması yaptığı zaman birbirinden çok farklı fiyatlarla karşılaşabilmektedir. Yüksek standartlarda hizmeti profesyonel ekiplerle müşterilerine veren Eşya depolama hizmeti İzmir, ekspertiz aracılığıyla bir araştırma yaptıktan sonra ve müşterinin taleplerini dikkate alarak müşterilerine fiyat vermektedir. Yani etiket fiyatı üzerinden hizmet vererek sonradan fiyat artışına gidilmemektedir.

Eşya depolama hizmeti İzmir tarafından müşteriye verilen fiyata doğrudan etki eden faktörler ise depoya nakledilecek eşyaların uzunluğu, boyutu, büyüklüğü, depolama alanında kaplayacağı alan ve eşyalar arasında ne kadar boşluk olacağının yanı sıra müşteriden gelecek olan özel taleplerdir. Eşya depolama hizmeti İzmir, müşterilerinin eşyalarını en güvenilir koşullarda koruyarak müşteri memnuniyeti sağladığı gibi bu hizmeti uygun fiyatlarla vererek de müşterilerini memnun etmekte ve maddi olarak fazla yormamaktadır.

Kaliteli hizmeti en uygun fiyata vermeye çalışan eşya depolama hizmeti İzmir, müşteriye özel depolama alanları sunduğu gibi bu depolama alanlarının her birini sigortalatarak müşterinin eşyalarını garanti altına almaktadır. Bu nedenle kısa veya uzun vadeli olarak eşyalarını depoda saklamak ve yaşam alanlarındaki konforu artırmak isteyen insanlar, uygun fiyat politikasıyla en güvenli hizmeti veren eşya depolama İzmir hizmetlerini tercih etmektedir.

Depolama işleminin fiyatlandırması yapılırken firma odaklı değil de müşteri odaklı bir yaklaşım benimsendiği için seçenek olarak ekspertiz araştırması ve müşteri taleplerine göre en düşük maliyetli seçenek müşteriye sunulmaktadır.

Fiyatlandırma konusunda müşterilerinin duyduğu rahatsızlığı veya şikayeti de dikkate alan eşya depolama İzmir, müşteriye fiyat konusunda gereken tüm avantajları sağlamak için elinden gelen tüm imkanları sonuna kadar zorlamaktadır.

Eşya depolama izmir, müşterilerine ödeme konusunda da kapıda ödeme, kredi kartıyla ödeme, havale ve EFT gibi ödeme seçenekleri sunarak yardımcı olmaktadır.

Hizmetlerimiz

En Çok Tercih Edilen Hizmetler

Evden Eve Nakliyat

izmir evden eve nakliyat hizmeti konusunda bilgi alın

Detaylı Bilgi

Asansörlü Evden Eve Nakliyat

Eşyalarınız istediğiniz kata asansör ile çıkartılır

Detaylı Bilgi