You are here:

İzmir Evden Eve Nakliyat İşleri Nasıl Yapılır?

izmir evden eve nakliyat işleri nasıl yapılır

İzmir evden eve nakliyat firması olarak ilk etapta malzemenin taşınacağı yeri inceleyerek taşıma sırasında oluşabilecek sorunları ve riski azaltmak için çalışma yaparız. Risk durumu ortadan kaldırıldıktan sonra isteklerinizi gerçekleştirmek için yazılı bir teklif sunulur. Taşıma tarihini ekibimiz sizinle görüşerek belirler. Şimdiye kadar yapılan nakliyat çalışmalarında izmir evden eve nakliyat firması olarak belirtmiş olduğumuz taşıma takvimine hep sadık kaldık. Şimdiye kadar hiçbir müşterimizi mağdur etmedik.  Firma olarak nakliyat konusunda uzman olan ekibimiz değerli eşyalarınızı kapınızdan alıp taşımak istediğiniz noktaya taşır. Taşıma işlemi bittikten sonra eşyalarınızı yerleştirmek, montajını yapmak, kurulumunu sağlamak gibi konularda sizin yanınızda yer alır. Taşıma işlemini eşyalarınızın çokluğuna göre farklı büyüklükteki araçlarımızla gerçekleştiriyoruz. Ekip olarak bütün eşyalarınızı farklı büyüklükteki kutu ve ambalaj malzemeleri ile paketleyip güvenli bir şekilde taşıyoruz. Taşıma işlemi sırasında temizlik ve hijyen kurallarına dikkat ediyoruz. Tüm paketleriniz numaralandırılıp taşıma öncesi size bu sayı söylenir. Taşıma işlemi bittikten sonra bu numaralar teyit edilip size eksiksiz ve sorunsuz mallarınız teslim edilir.

Evden Eve Nakliye Hizmeti Türleri

İzmir nakliyat firması olarak eşyalarınızın hepsine aynı muameleyi yapmayız. Çünkü her eşyanın taşınması ayrı bir uzmanlık gerektirir. Eşyaların hepsini ayn kabul edip taşımak eşyaların çizilmesine, kırılmasıma ve taşıma sırasında aksiliklerin çıkmasına neden olur. İzmir evden eve nakliyat firması olarak nakliye hizmet çeşitlerimiz şunlardır:

  • Mobilya: Demonte mobilyalar kabarcıklı ambalaj paketi ile ambalajlanır.
  • Yatak, koltuk ve sandalyeler: Streç ile kaplanıp kabarcıklı sargı ile paketlenir.
  • Şifyoner, yemek masası, komidin ve camlı vitrinler: Mobilyalı köşeleri kabarcık sargı ile sarılıp streçlerle hijyenik yapısı korunur. İşlem bittiken sonra kalın kutulara konur.
  • Beyaz eşyalar: Demonte edilen beyaz eşyalar stabilize edilip vidaların içinde sarılır ve kabarcık sargı ile paketlenip kalın kutulara konur.
  • Elektronik malzemeler: elektronik eşyaların içinden çıkan kablolar kabarcık sargısı ile sarılıp beyaz kağıt ile ambalajlanır.
  • Avizeler: Beyaz kağıt ve kabarcık sargı ile sarılıp ahşap sandıkların içinde avizeler taşınır.
  • Kıyafetler: Dolaba asılan kıyafetler takılabilir kutu içerisinde taşınır. Çekmecede yer alan diğer kıyafetler aspole giyisi kutularında taşınır.
  • Ayakkabı ve çantalar: Ayakkabı ve çantalar beyaz kağıda sarılarak ayrı ayrı ambalajlanır. Sönmeyi önlemek için foksiyonel kutular kullanılır.
  • Mutfak eşyaları: Porselen tabak ve bardaklar kabarcık sargı ile kaplanıp ayrı kutulara konur. Mutfak eşyalarını kabarcık kağıdı ile destekleyerek beyaz kağıtlara sarılır. Üstüne mutfak eşyası olduğu kırılabileceği notu düşülür. Bu sayede taşıma sırasında daha hasas davranılır.
  • Banyo ve temizlik ürünleri: banyo ve temizlik ürünleri orijinal kutularında taşınır.

İzmir Evden Eve Nakliyat İçin Neden Bizi Seçmelisiniz?

izmir evden eve nakliye firmaları

izmir evden eve nakliye firmaları

İzmir evden eve nakliyat firması olarak bizi seçmenizin haklı sebepleri olmalıdır. İhtiyaçlarınıza hızlı ve kolay cevap veren firmamız size en uygun fiyat teklifini sunar. Ulaşım araçlarını her geçen gün güçlendiren firmamız nakliyat hizmetleri konusunda birinci sınıf hizmet veremketedir. Maaşlı çalışanları ile bütün ekipmanları bünyesinde barındıran firmamız nakliyat maliyetlerini minimize ederek size en uygun fiyata nakliyat hizmeti vermeyi hedeflemektedir.  Nakliyat konusunda şimdiye kadar hizmet verdiğimiz müşterilerimizin yüzünü güldüren firmamız bugün İzmir genelinde en kaliteli nakliyat hizmetini en uygun fiyata veren firma olma başarısını göstermektedir. Nakliyat hizmetleri konusunda bize varken başka firmalara yönelip macera aramayın. Nakliyat konusunda pişmanlık yaşamak istemiyorsanız bizi seçmelisiniz.

Hizmetlerimiz

En Çok Tercih Edilen Hizmetler

Evden Eve Nakliyat

izmir evden eve nakliyat hizmeti konusunda bilgi alın

Detaylı Bilgi

Asansörlü Evden Eve Nakliyat

Eşyalarınız istediğiniz kata asansör ile çıkartılır

Detaylı Bilgi