You are here:

Bostanlı Evden Eve Nakliyat

Günümüzde nakliye hizmetlerinin gelişen teknolojiyle birlikte profesyonel olarak verilmesi kaçınılmaz hale gelmiştir. Çünkü insanlar, gerek il içerisinde, gerekse de il dışında bulundukları konuttan başka bir konuta eşyalarını nakliye ederken eşyalarını eskisi gibi kara düzen taşımak yerine eşyalarını sıfır hasarla nakliye edebilecek profesyonel hizmet veren evden eve nakliyat hizmetlerini tercih etmektedirler. Evden eve nakliyatta sektörünün en deneyimli firmalarını bünyesinde barındıran Bostanlı evden eve nakliyat, kaliteli hizmet anlayışı, uygun fiyatlar ve profesyonel ekipleriyle müşterilerine hizmet vermektedir.

izmir evden eve nakliyat

Bostanlı evden eve nakliyat firmalarının alanında eğitimli personelleri evdeki eşyaları büyük bir titizlikle ve hiçbir hasar görmeyecek şekilde koliledikten ve ambalajladıktan sonra nakliye aracına konutun fiziki koşullarına göre asansörle ya da merdivenlerden taşımakta ve seyahat esnasında zarar görmeyecek şekilde nakliye aracına yerleştirmektedir. Eşyaların taşınacağı konuta da profesyonel ve eğitim ekipler tarafından büyük bir titizlikle taşınan eşyalar konuta yerleştirilmektedir. Tüm bu işlemler esnasında Bostanlı evden eve nakliye firmaları müşteri memnuniyetini ilke edinmektedir.

Hizmette Kalite & Sıfır Sorun

Kaliteli hizmet anlayışı ve sıfır sorunla müşterilerinin eşyalarını bulunduğu konuttan taşınacağı konuta taşıyan Bostanlı evden eve nakliye firmaları, son teknolojiyle ve profesyonel ekiplerle eşya nakliye işlemini gerçekleştirmekte, fiyatları da uygun düzeylerde tutmaktadır. Bostanlı evden eve nakliyat firmalarının müşteri memnuniyeti anlayışlı hizmeti sayesinde eşyalarını hasarsız olarak yeni konutlarına nakleden müşteriler, Bostanlı evden eve nakliyattan duydukları memnuniyeti yaptıkları yorumlarda ifade etmekte ve verdikleri puanlarda göstermektedir.

Evden eve nakliyatta hızlı ve güvenilir hizmetin adresi olan Bostanlı evden eve nakliyat, nakliye işlemi başlamadan evvel yaptığı fizibilite araştırmasıyla gerekli bütün tedbirleri alarak nakliye esnasında yaşanabilecek olumsuzlukların önüne geçmektedir. Müşterilerinin eşyalarını kendi eşyaları gibi gören Bostanlı evden eve nakliyat, müşterilerden aldığı destekle sektörünün en iyisi olmak için kendisini sürekli yenileyerek sağlam adımlarla ilerlemektedir.

Çevreye Saygılı Hizmet Anlayışı

Müşterilerine sunduğu seçkin hizmetle müşterilerine kendilerini ayrıcalıklı hissettiren Bostanlı evden eve nakliyat, çevreye gösterdiği duyarlılıkla da Bostanlı halkının takdirini kazanmaktadır. Bostanlı halkına verdiği evden eve nakliye hizmeti esnasında ses ve çevre kirliliğine neden olmayarak çevreye hiçbir şekilde rahatsızlık vermemektedir. Personeline eğitim verirken de insana saygıya ve çevreye duyarlılığa önem vermekte, toplumsal yaşama duyduğu saygıya nakliye işlemlerinin her aşamasında büyük bir özen göstermektedir. Nakliye işlemleri esnasında personelin birbiriyle haberleşirken telsiz veya telefon kullanması ve böylelikle ses kirliliğinin önüne geçilmesi çevreye verilecek rahatsızlığı engellemektedir.

Yüksek katlardan nakliye işlemi yapılırken eşyalar binada yaşayan diğer hanelere rahatsızlık vermemek için eski usul merdivenlerden değil, asansörle yapılmaktadır. Evdeki eşyaların kolileme ve ambalajlama işlemi yapıldıktan sonra evin içerisinde atık kalmaması için kaba temizlik yapılmaktadır. Nakliye işlemlerinin yapıldığı araçların çevreye en az karbon monoksit salgılaması ve nakliye işlemleri esnasında müşteriyi mağdur edecek bir olumsuzluk yaşanmaması için düzenli olarak bakımdan geçirilmektedir. Nakliye işlemi tamamlandıktan sonra kağıt, plastik gibi ürünler toplanarak geri dönüşüme gönderilmekte ve bu sayede çevre kirliliğinin önüne geçilmektedir.

Haksız Fiyat Rekabetine Girmez

Amatör evden eve nakliye firmaları tarafından verilen düşük fiyatlar insanları yanıltmaktadır. Bu amatör firmalar, nakliye konusunda hiçbir eğitimi ve tecrübesi olmayan ekiplerle çalışmakta ve müşterilerin eşyalarına zarar vererek müşterileri, çevreye verdiği rahatsızlıkla da insanları mağdur etmektedir.

Bu amatör firmalar, günümüz koşullarında daha güvenilir olan ve çevreye rahatsızlık vermeyen asansörlü taşımacılık yerine gündelik çalışan hamallarla işbirliği yaparak eşyaları merdivenden taşıttığı için eşyaların zarar görme riski artmaktadır. Evden eve nakliye esnasında zarar görmesi en muhtemel eşyalar arasında mobilyalarda yer almaktadır. Bu nedenle mobilyaların de-montesi ve taşınılan evde montesinin profesyonel ekipler tarafından yapılması büyük önem taşımaktadır. Amatör firmalar ise maliyeti düşürmek için mobilya montajından hiç anlamayan insanlarla işbirliği yaptığından mobilyaların de-montesi ve montesi esnasında mobilyalar mahvolmakta ve çoğu çöpe gitmektedir. Öyle ki insanların amatör firmalara teslim ettiği eşyalarla, nakliye sonrasında teslim aldığı eşyalar arasında kendilerinin bile tanıyamayacağı fark olmaktadır.

Bostanlı evden eve nakliyat firmaları bu tür amatör firmalarla fiyat konusunda haksız rekabete girmeyerek hizmet kalitesinden ve müşteri memnuniyetinden ödün vermemektedir. Bostanlı evden eve nakliyat firmaları evden nakliye fiyatlarını belirlerken öncelikle eşyanın nakliye edileceği konutta inceleme yapmakta, nakliyenin yapılacağı konutla mesafeyi dikkate almakta ve emeğinin karşılığı olarak müşteriye en uygun fiyatı vermektedir.

Bostanlı Nakliyatın Hizmet İlkeleri Nelerdir?

Bostanlı evden eve nakliyat kendi bünyesinde çalışan tecrübeli ve profesyonel elemanlarla müşterilerine hizmet vererek eşyaların sıfır hasarla nakliye edilmesini yüzde 99 garanti etmektedir.

Bostanlı evden eve nakliyat firmalarının bağlı bulunduğu vergi dairesinin yanı sıra nakliye konusunda Ulaştırma Bakanlığı onaylı şehir içinde ve şehirlerarasında yetki belgesinin olması çok büyük önem taşımaktadır.

Bostanlı evden eve nakliyat kendileriyle anlaşmak için başvuran müşterileriyle hemen fiyat pazarlığına girmez. Öncelikle nakliyenin yapılacağı konuta ekspertiz göndererek yapılacak işi yönüyle inceleterek rapor tutturmakta ve bu rapor doğrultusunda fiyatlandırma yaparak müşterilerine en uygun fiyatı vermektedir.

Bostanlı evden eve nakliyat araçlarının hepsinde firma logosu bulunması ve iletişim bilgilerinin olması müşterilerine kendi araçlarıyla hizmet verdiğini göstermektedir.

Müşteriyle anlaşma sağlanmasının ardından bu anlaşmanın evden eve İzmir sözleşmesi kapsamında yazılı olarak imza altına alınması her iki taraf içinde üstlenilen yükümlülükleri resmileştirmekte ve yasal sorumluluk doğurmaktadır. Bu da Bostanlı evden eve nakliyatın işini ciddiye aldığını ve dürüstlük ilkesiyle müşteriye hizmet verdiğini kanıtlamaktadır.

Müşteriyle anlaşma sağlandıktan hemen sonra Bostanlı evden eve nakliyat tarafından taşıma sigortası yapılması eşyalarda meydana gelebilecek olası hasara karşı müşterinin içini rahatlatmaktadır.

Hizmetlerimiz

En Çok Tercih Edilen Hizmetler

Evden Eve Nakliyat

izmir evden eve nakliyat hizmeti konusunda bilgi alın

Detaylı Bilgi

Asansörlü Evden Eve Nakliyat

Eşyalarınız istediğiniz kata asansör ile çıkartılır

Detaylı Bilgi