You are here:

İzmir Evden Eve Nakliyat Firması

izmir evden eve nakliyat firması

İzmir evden eve nakliyat firması olarak alanında profesyonel ekip arkadaşlarımızla nakliyat hizmetlerini sorunsuz bir şekilde gerçekleştiriyoruz. Evden eve nakliye hizmetinin uzmanlık gerektirdiğini biliyoruz. Bu yüzden işin uzmanları ile çalışıyoruz. Kendimize ait alanında uzman bir ekibimiz bulunmaktadır. İzmir evden eve nakliyat şoförümüz alanında uzman bir şofördür ve gerekli tüm bilgi, belgelere sahiptir. Şimdiye kadar binlerce nakliyat hizmetini kazasız belasız teslim etmiştir. Ambalajlama ve paketleme uzmanlarımız eşyalarınızı özenerek paketler. Paketlemeyi göstermelik değil eşyaların zarar görmemesi için yapar. Bütün eşyalarınız uygun ambalaj malzemesi ile ambalajlanır. Ambalajlamada amaç eşyaların kırılması, çizilmesini önlemek ve temiz hijyenik bir şekilde taşınmasıdır. Nakliyat taşıma uzmanlarımız eşyaların nasıl taşınacağı konusunda bilgi sahibi kimselerdir. Şimdiye kadar binlerce taşıma yapmış sorunsuz eşya taşıma hizmeti vermiştir. Eksptertiz ekibimiz evinize gelip eşyalarınızın durumunu inceleyip size en uygun fiyatı sunar.

asansörlü taşımacılık izmir

asansörlü taşımacılık izmir

İzmir evden eve nakliyat firması olarak bütün çalışma ekibi arkadaşlarımız maaşlı personelimizdir. Bu yüzden nakliyat hizmetlerinde maliyeti minumum düzeye çektik. Böylece müşterilerimize en uygun fiyatı verebiliyoruz.

İzmir ilinde bizden daha uygun fiyata taşıma ve nakliye hizmeti verecek başka firma olduğunu düşünmüyoruz. Birçok evden eve nakliyat firması çalışma arkadaşlarından tutun nakliyat ekipmanlarını kiralayarak işi yürütürler. Kiralama ile yapılan işlerde maliyet yüksek olduğu için size uygun fiyat vermeleri mümkün değildir. İzmir evden eve nakliyat firması olarak nakliyat hizmetini ucuza kaliteli bir şekilde sunuyoruz.

izmir evden eve taşımacılık

izmir evden eve taşımacılık

İzmir evden eve nakliyat firması olarak sigortalı taşıma hizmeti veriyoruz. Taşıma öncesi bütün eşyalarınızı sigortalıyoruz. Taşıma esnasında olası bir kaza durumunda zarar gören tüm eşyalarınızın bedelini size son kuruşuna kadar ödüyoruz. Taşıma öncesinde elinize sigorta belgenizi veriyoruz. Bizde sigortacılık sözde değil evraktadır. Sözde sigortalı taşımacılık hizmeti verenler eşyalarınız zarar gördüğü zaman yuvarlak cümleler kurup sözlerini yutar söylediklerini inkar ederler. Ambalajlamanın iyi yapılmadığı için eşyaların zarar gördüğünü söyleyerek suçu size yüklerler. İzmir nakliyat olarak sözümüz senet olduğu gibi taşıma öncesi elinize resmi sigorta belgesini sunuyoruz. Böylece olası bir durumda kanunen hakkınızı arayacağınız elinizde yazılı resmi belgeniz olmaktadır.

İzmir şehiriçi nakliyat firması olarak ambalajlı taşımacılık hizmeti veriyoruz. Eşyalarınızı taşıma öncesinde uygun şekilde paketleyip ambalajlıyoruz. Koltuk takımları, beyaz eşyalar, mutfak eşyaları uygun boyutta kolilere konur. Gerekli ambalajlama ve paketleme işi yapılır. Böylece eşyalarınızın kırılması, çizilmesi ve kirlenmesi önlenir. Ambalajlama işini uzman ekibimiz kısa sürede yapar. Eşyaları büyük titizlikle amlajalayan ekibimiz taşıma öncesinde tüm riskleri ve tehlikeleri önceden hesaplar. Böylece sorunsuz bir taşıma gerçekleşir.

İzmir şehirlerarası nakliyat firması olarak montaj ve demontaj hizmetlerini ücretsiz veriyoruz. Taşıma öncesinde mobilyalarınızı ve beyaz eşyalarınızı düzgün bir şekilde söküyoruz. Taşıma noktasına sorunsuz bir şekilde taşıyoruz. Taşıma sonrası beyaz eşya ve dolaplarınızın kurulumunu sağlıyoruz. Taşıma sonrasında yerleşmeniz için size her konuda yardımcı oluyoruz. En son işlemde kırılan zarar gören eşyalarınızı ekiple belirliyor zararınızı karşılıyoruz. İşlem bittikten sonra nakliyat bedelini sizden tahsil ediyoruz. Müşteri memnuniyet ilkesine göre çalışan firmamız şimdiye kadar binlerce nakliyat hizmetini sorunsuz bir şekilde gerçekleştirdik.

İzmir evden eve nakliyat firması olarak eşyalarınızı İzmir ili ve ilçelerinden Türkiye’nin her noktasına taşıyoruz. Farklı boyutta araçlarımızla geniş hizmet filomuzla nakliyat konusunda gülen yüzünüz olmaya devam ediyoruz. Sizden aldığımız güçle ve referansla büyümeye ve gelişmeye devam ediyoruz. Nakliyat konusunda biz varken başka firmalara takılıp pişmanlıklar yaşamayın. Evden eve nakliye işi uzmanlık gerektiren ciddi bir ekip işidir. Nakliyat işini bizim gibi işin ehli firmalara teslim edin ve pişmanlık yaşamayın.

Hizmetlerimiz

En Çok Tercih Edilen Hizmetler

Evden Eve Nakliyat

izmir evden eve nakliyat hizmeti konusunda bilgi alın

Detaylı Bilgi

Asansörlü Evden Eve Nakliyat

Eşyalarınız istediğiniz kata asansör ile çıkartılır

Detaylı Bilgi