You are here:

Evden Eve Nakliyat Hizmeti

Taşınmak gündeme geldiği zaman ilk akla gelen şey işinde iyi bir nakliyat firması bulmaktır. Ofisten ofise ya da evden eve eşya taşımak güvenilir olan bir firma tarafından gerçekleştirildiği zaman eşyalarınız sapasağlam olarak yerlerine ulaşır. Nakliyat denildiği zaman birçok aşama akla gelecektir. Ambalajlama, taşıma, montaj, gibi detaylar eşya taşıma konusunda ilk olarak sayılabilecek işlemlerdir. Peki firmamız sizlere nasıl bir evden eve nakliyat hizmeti sunar?

Kaliteli Eşya Ambalajlama

Eşyaların taşınması için öncelikle uygun malzemeler ile sarılıp koruma altına alınması gerekir. Bu noktada firmamız eşyalarınıza zarar gelmemesi adına ihtiyaca yönelik malzemeler ile ambalajlama yapar. Pıt pıtlı plastik malzemeler, koliler, streç filmler bu aşamada işimize yarayan malzemelerdendir. Kırılmaya müsait olan, hassas parçalar ise daha özenli şekilde sarılır ve hasar alma durumlarına karşı önlem alınmış olunur. Bazı eşyalarınız fazla büyük olabilir. Bu durumda ise alanında profesyonel olan ekip arkadaşlarımız tarafından demonte hale getirilen eşyalarınız taşınması için uygun parçalara ayrılmış olur. Evden eve nakliyat konusunda güveninizi kazanmak için her adımda profesyonel bir çalışma prensibinde olan firmamız sizleri asla yarı yolda bırakmaz. Eşyalarınızın ambalajlanması sırasında tercih etmiş olduğumuz malzemeler, yırtılma yapmayan, kolay kolay zarar görmeyen ürünlerden seçilir.

Asansörlü Eşya Taşıma Konforu

Firmamız sizlere ihtiyaç duyulduğu noktada asansörlü taşıma hizmetini sunar. Çünkü her zaman eşyaların alınacağı veya götürüleceği adres alçak katlarda olmayabilir. Günümüzde yüksek katlı binaların artması da asansörlü taşımacılığa olan talebin çoğalmasına neden olmuştur. Bünyemizde yer alan asansörlü taşımacılık sistemi sayesinde eşyalarınız hem zarar görmeden hem de kısa sürede araca yüklenir ya da adrese teslim edilir. Geleneksel yöntemler ile eşyaların katlarca yükseğe indirilip çıkartılması artık pek de mümkün değildir. Ayrıca böylesi bir yol tercih edilirse eşyalarınız muhtemelen zarar görür. Bunun önüne geçmeyi hedefleyen firmamız sizlere kaliteli bir eşya taşıma hizmeti sunar. Hatta yalnızca evden eve nakliyat değil ofis taşıma konusunda da sizlerin yanında olmayı başarır.

Ofis Taşımada Güvenilir Adres

Ofis taşıma konusunda da sizlere kaliteli hizmet sunan firmamız eşyalarınızın sıfır hasar ile nakliyesini yapar. Ofis eşyaları genellikle bilgisayarlar, yazıcılar, farklı elektronik cihazlardan oluşur. Bu eşyalar son derece pahalı olmakla birlikte kırılma ya da zarar görme konusunda da hassastır. Bunun dışında masa ve sandalyeler ya da koltuk gibi eşyalar da ofis taşımacılığında gündeme gelir. Tüm eşyalarınız uygun paketleme malzemeleri ile sıkıca ambalajlanarak taşınmaya hazır hale getirilir. Özellikle de elektronik cihazlarınız için ayrı bir özen gösterilir ve hiçbir hasar almamaları adına önlemlere başvurulur. Gerek asansörlü sistemimiz, gerek ekibimiz ile araca taşınan ve düzgünce yüklenen eşyalarınız hiç vakit kaybetmeden yola çıkar. Yeni adresine ulaşan ofis eşyalarınız yine aynı titizlik ile taşınır ve sizlere aynen teslim edilir.

Sigortalı Eşya Taşımanın Verdiği Güven

Profesyonel bir firmada mutlaka bulunması gereken özelliklerden biri de sigortalı eşya taşıma hizmetidir. Evden eve nakliyat konusunda uzman olan firmamız eşyalarınızı güvence altına almak ve sizleri memnun etmek adına eşyalarınızı her zaman sigortalar. Eşyaların sigortalanması, herhangi bir zarar gelme durumunda hak iddia edebilmeniz için önemli bir noktadır. Firmamız nakliyat süreci boyunca tüm önlemleri alır ve hataya meydan bırakmaz. Bugüne dek daima olumlu müşteri yorumu almamızın yegane sebebi de budur. Ancak ne kadar dikkatli olsak da her ihtimale karşı eşyalarınız sigortalanır ve olası bir zarar durumunda ise firmamız sizlere bedeli ne ise öder.

Neden Bizi Tercih Etmelisiniz?

Çünkü firmamız eşya taşıma konusunda yılların tecrübesi ile bu yolda ilerler. Her ihtiyaca yönelik ebatta olan araçlarımız, Profesyonel çalışma ekibimiz, sistemli ve disiplinli hareket etme anlayışımız, asansörlü ve sigortalı taşımacılık güvencesi ile firmamız sizleri daima mutlu etmeye çalışır. Eşyalarınızın ambalajlanmasından, araca yüklenmesine, nakliyesine, kadar her konuda dikkatli olan firmamız demonte hale getirmiş olduğu eşyaların yeniden montajını yapma konusunda da uzmandır. Eşyalarınız sizden nasıl teslim alındıysa aynı şekilde teslim edilecektir. Kafanızda en ufak bir soru işareti olmaması adına firmamız sizlere her zaman güler yüzlü ve anlayışlı bir yaklaşımda bulunacaktır. Eğer eşyalarınızı taşıması için profesyonel bir evden eve nakliyat firması arayışındaysanız bizlere 7/24 ulaşarak hizmet alabilirsiniz.

Hizmetlerimiz

En Çok Tercih Edilen Hizmetler

Evden Eve Nakliyat

izmir evden eve nakliyat hizmeti konusunda bilgi alın

Detaylı Bilgi

Asansörlü Evden Eve Nakliyat

Eşyalarınız istediğiniz kata asansör ile çıkartılır

Detaylı Bilgi