You are here:

İzmir Evden Eve Nakliyat Hizmetleri

izmir evden eve nakliyat hizmetleri

İzmir evden eve nakliayat firması olarak bizi tercih etmenizde haklı sebeplerinizin olduğunu biliyoruz. Taşıma işinin bireysel insan gücüne dayalı bir iş olarak görmüyoruz. Nakliyat hizmetlerinin uzmanlık gerektiren bir ekip işi olduğunu biliyoruz. Bu yüzden çok sağlam bir çalışma ekibi kurduk. Geçmişten günümüze binlerce nakliyat hizmetini sorunsuz gerçekleştirdik. Hiçbir müşterimizi yarı yolda bırakmadık. Hiçbir müşterimize mağduriyet yaşatmadık.

izmir evden eve nakliyat

İzmir şehir içi nakliyat firması olarak eşyaların paketlenmesini, montaj ve demontajını uzman ekibimizle sorunsuz gerçekleştiriyoruz. Bütün hizmetleri birinci sınıf kalitede sunuyoruz. Şehir içi ve şehirler arası nakliyat hizmetlerini İzmir ili ve ilçelerinden Türkiye’nin her noktasına taşıyoruz.

evden eve nakliyat paketleme

evden eve nakliyat paketleme

İzmir şehirler arası nakliyat firması olarak sigortalı taşıma hizmeti veriyoruz. Kaliteli bir ekibe sahip olan firmamız yüzde yüz müşteri memnuniyet ilkesi ile hizmet vermektedir Nakliyat işinde en önemli bölüm planlama bölümdür. Sorunsuz hizmet verebilmek için planlamanın iyi yapılması gerekir. Nakliyat işi iyi bir organizasyon gerektirir. Aksi taktirde mağduriyetler ortaya çıkar. İlk aşamada ekspertiz ekibimiz size fiyat verdikten sonra anlamamız halinde size taşıma takvimi sunulur. Sizin müsait olduğunuz, ekibimizin boşta olduğu bir takvim belirlenir. Belirlenen günde ve saatte taşıma hizmeti sorunsuz bir şekilde gerçekleşir.

İzmir sigortalı nakliyat firmamız bünyesinde çalışan marangozlar eşyalarınızın montaj ve demontaj işlerini sorunsuz bir şekilde yürütürler. Mesleki beceriye sahip ekibimiz monyaj ve demontaj konusunda sorunsuz binlerce nakliyat işi yapmıştır. Hangi mobilyanın nasıl söküleceğini iyi bilen ekibimiz kısa sürede eşyanızı söker ve taşıma noktasına kurulumunu yapar.

İzmir nakliyat firması olarak taşıma işlemini bitirdikten sonra eşyalarınızın açılması konusunda size yardımcı oluyoruz. Gerekli kontrolleri yapıp zarar gören eşyalarınız için tuttanak tutup zarar gören eşyalarınızın bedelini sözleşme hükümlerince karşılamaya çalışıyoruz.

İzmir nakliyat firması olarak deneyimli personelimizle bakımlı araçlarımızla sigortalı taşımacılık hizmeti vermekteyiz. Asansör sistemini kullanan firmamız taşımacılığı teknoloji ile buluşturan bir firmadır. Kısa sürede eşyalarınızı güvenli bir biçimde taşıyor. Planlı çalışma prensibine sahip olan firma kısa sürede eşyalarınızı paketleyip eşyalarınızı güvenli bir biçimde taşıyoruz. Asansör sistemi ile çok fazla personele ihtiyaç duymadan eşyalarınızı verimli bir şekilde sorunsuz taşıyoruz. Asansör sistemi taşınma süresini de kısaltmaktadır. Merdivenden eşyaların tek tek isan gücü ile taşınması hem zaman kaybına neden olur hem de eşyalar zarar görmeden kırılmadan çizilmeden kirlenmeden taşınmış olur.

İzmir şehiriçi nakliyat firması olarak nakliyat işinin tecrübe işi olduğunu biliyoruz. Bu yüzden firma olarak alanında uzman bir ekiple hizmet vermekteyiz. Çalışan tüm işcller maaşlı müşterimiz olduğu için nakliyat maliyetlerini minümum düzeye indirdik. Bu yüzden İzmir ilinde nakliyat hizmetini bizden daha ucuza verecek ikinci bir firma yoktur.

evden eve nakliyat paketleme hizmeti

evden eve nakliyat paketleme hizmeti

İzmir nakliyat firması olarak nakliyat hizmetlerini farklı araçlarla vermekteyiz. Eşyanız çoksa büyük tırlar ile taşıma hizmeti veriyoruz. Eşyanızın büyüklüğü, taşınacak mesafeye, verilen hizmete göre nakliyat fiyatları değişkenlik göstermektedir. Firma olarak ekspertiz hizmetini ücretsiz vermekteyiz. Bizi aradığınız taktirde ekibimiz evinize kadar gelerek eşyanızın durumuna ve taşınacak bölgeye göre size en uygun fiyatı çıkarmaktadır.

İzmir şehirler arası nakliyat firması olarak çok güçlü bir referansa sahibiz. Bizi çevrenizdeki herkese sorabilirsiniz. Bizimle çalışıp da memnun kalmayan birisine rastlamanız mümkün değildir. Bugün İzmir ilinin en köklü ve tanınmış nakliyat firması olarak müşteri memnuniyet ilkesine göre hizmet vermekteyiz. İnsanların güvenini kaybetmektense para kaybetmeyi tercih ederiz anlayışı ile çalışan firmamız nakliyat konusunda İzmir halkının güler yüzü olmaya devam ediyor. İzmir’de nakliyat işlerini bizim dışımıda başka bir firmaya vererek işinizi zora sokup sıkıntıya girmeyin.

Hizmetlerimiz

En Çok Tercih Edilen Hizmetler

Evden Eve Nakliyat

izmir evden eve nakliyat hizmeti konusunda bilgi alın

Detaylı Bilgi

Asansörlü Evden Eve Nakliyat

Eşyalarınız istediğiniz kata asansör ile çıkartılır

Detaylı Bilgi